Poradna

Pro zadání dotazu odešlete uvedený formulář nebo volejte +420 608 100 544 – pondělí až pátek od 8 hod. do 17 hod.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (Uveďte, prosím, svoji e-mailovou adresu, protože na každý Váš dotaz odpovídáme individuálně e-mailem)

Vaše otázka

Dobrý den, vyřeší se tímto produktem i můj tzv. syndrom polycystických vaječníků? Sama od sebe (od doby po vysazení antikoncepce) nemenstruuji. Vyzkoušela jsem už hodně. Můj gynekolog mi nic kromě hormonů nenabízí, a tudíž volím metodu injekce, když mám menstruovat. Děkuji za reakci.
Určitě bych Vám užívání GARV-INu doporučila, protože ho mnoho žen právě na polycystické vaječníky užívá. Účinná látka má výborné výsledky právě na cysty, jak v prsou, tak na vaječnících. Ohledně menstruace - GRAV-IN vyrovnává hormonální hladinu a doporučuje se opravdu na úpravu menstruačního cyklu a to právě po vysazení antikoncepce. Obě tyto věci souvisí, působí na ženský hormonální systém a váže se na estrogeny. Tedy bych s užíváním GRAV-INu neváhala.
Dobrý den, je mi 51 let,mám velmi silnou, nyní pravidelnou menstruaci, trpím návaly horka, bušením srdce, změnami nálady, je pro mě vhodný tento přípravek? Trápí mě nejvíce návaly horka a pocení. Děkuji
GRAV-IN je opravdu vhodný a dle zkušeností Vám pomůže. Vyrovnává hormonální hladinu a s tím spojené potíže, kterými trpíte. Užívá se 2xdenně, cca 5-10 minut před jídlem. Hladina účinné látky nastupuje rychle a tak by jste změnu měla za cca 2-3 dny pocítit.
Dobrý den, je mi 33 let, již dlouho mám infekci hpv a nalez na děložním čípku. Nyní poslední dva roky mám problémy, které se projevují cystou na levém vaječníku a sekrecí s prsou. Pravidelně chodím na preventivní prohlídky, nález se nelepší ani nehorší. Ráda bych otěhotněla a nyní jsem začala brát preventivně Indol-in. Chtěla jsem se zeptat, zda je lepší na mé problémy brát Indol-in nebo raději Grav-in? Nebo z Indolu přejít na Gravin a za jak dlouho? Děkuji Vám.
Co se týká INDOL-Inu a Grav-inu, obě mají stejnou účinnou látku Indol-3-karbinol. ONKO PHARMA před 7 lety začala vyrábět INDOL-IN a díky výborným výsledkům zesílila účinek účinné látky a navíc přidala do každé kapsle Zinek a vitamín řady B6. Přechodu na GRAV-IN se tedy opravdu nemusíte bát, je pouze posílen a obohacen. Jak na cysty, tak na HPV jsou výborné výsledky, navíc vyrovnává hormonální hladinu a tím následně napomáhá k otěhotnění.
Dobrý den, jsem velký odpůrce zbytečných chemických věcí do těla a práškům se bráním. Nevím, je GRAV-IN jistý druh hormonální stimulace? Vím, že toto je rychlejší a efekt "jistý", ale za jakou cenu? Jsem příznivkyní spíše přírodní cesty. Budu to muset jíst GRAV-IN stále? Určitě se po tomto přípravku i přibírá? Je mi 32 a budu chtít aspoň jedno dítě a nevím, jestli se mi s mým problémem podaří. Nechci na laparoskopii či bůhví co ještě. Děkuji
Je samozřejmě na Vás, co je pro Vás přijatelnější a snesitelnější. Zda chodit na injekce, či užívat bylinky. GRAV-IN svým složení podporuje a přispívá k regulaci hormonálních aktivit. To znamená dostat ho do normálu. To prozatím řešila za Váš organismus hormonální antikoncepce. V momentě, kdy přestala, mělo by se tělo dostat postupem časem do normálního procesu. Tuto dobu výrazně zkracuje užívání GRAV-INu. Užívat není potřeba stále, nicméně minimální užívání je po dobu 2 měsíců (proto balení po 120 cps). Užívání GRAV-INu nezpůsobuje přírůstek hmotnosti.
Dobrý den, zakoupila jsem si GRAV-IN a začala jej užívat. Díky svému zaměstnání se nevyhnu společenským akcím a tedy i občasné skleničce alkoholu. Mohu i přes to GRAV-IN užívat?. Děkuji
Užívání GRAV-INu a konzumace alkoholu se nijak nevylučují.
Dobrý den, chci se zeptat, zda přípravek GRAV-IN je vhodné používat i při nepravidelné a zdlouhavé menstruaci a při příznacích PMS?
GRAV–IN obsahuje čistou účinné látky Indol-3-karbinol, zinek a vitamín B6, které vyrovnává hormonální hladiny a tak by se Vám měla nejen upravit menstruace a hladiny hormonů vyrovnat,ale také by jste měla snadnější průběh PMS. Při pravidelném užívání by Vám PMS měl vymizet, pokud máte horší průběh. Postupným vyrovnáváním hladiny hormonů by mohlo dojít k posunu cyklu, ale je to pouze zpočátku, než nastoupí pravidelný menstruační cyklus.
Dobrý den, o vašem přípravku jsem se dozvěděla z časopisu Svět ženy. Mám dotaz o vhodnosti užívání pro mne, je mi 43 let a máme 17letého syna autistu, toto postižení vzniklo na základě špatně vedeného porodu, geneticky jsme v pořádku. Vzhledem k postižení našeho dítěte jsme se začali pokoušet o 2 dítě v mých 40 letech, otěhotněla jsem hned, avšak plod se přestal vyvíjet, a tak jsem v 10 týdnu podstoupila přerušení. Po druhé, po půl roce jsem opět otěhotněla, ale tentokrát plod uvízl v jizvě po císaři, a tak opět nastalo přerušení a přešití jizvy. Nyní zkouším za pomoci CARu otěhotnět rok (zkusili jsme vše ,inseminaci,podpůrnou hormonální léčbu, nativ) avšak se mi již netvoří folikuly, pokud se vytvoří, tak jen jeden na jednom vaječníku, a je prázdný, bez vajíčka. S manželem jsme si již prošli velkým zklamáním, ale stále věříme, že máme naději. Prosím, napište mi váš názor, zda-li váš přípravek by mi mohl pomoci. Děkuji
Je mi líto, s čím se potýkáte. GRAV-IN je ojedinělý svým složením, kdy účinná látka má schopnosti vyrovnání hormonálních hladin a tím dopomáhá k otěhotnění. V této situaci Vás ale musí znát nejlépe Váš lékař, kdy z toho, co jste napsala, budete zřejmě podpůrnou hormonální léčbu potřebovat. Užívání GRAV-Inu bych se určitě nebránila, složení je v těchto situacích optimální. Bohužel, nebude to, myslím, pouze na užívání GRAV-Inu, ale další doporučené léčbě.